0Порівняння товарів
Інтернет магазин годинників та аксесуарів
0
Мій кошик

Годинники наручні

Наручний годинник — не просто механізм для визначення часу, а невід'ємна частина сучасної культури. Престиж, постійну доступність, зручність, зовнішню привабливість хороших годин на руці не замінить людині навіть найсучасніший смартфон.

Перший наручний годинник

Першою в історії наручної моделлю були жіночий годинник, замовлені майстру Бреге в 1812 році сестрою Наполеона королевою Неаполітанської. Бездоганні зовні, з технічного боку вони проявили себе не найкращим чином. До кінця 19 століття за наручним годинником закріпився статус жіночої прикраси. Практичність наручних годинників першими оцінили військові. В окопах Першої світової офіцери і солдати прив'язували кишеньковий годинник до зап'ястя шкіряними ременями. Серійне виробництво наручних годинників було налагоджено саме для потреб армії.

Технічні параметри

Наручний годинник — стильний аксесуар сучасної людини, що відображає його спосіб життя, смаки і пріоритети. Щоб вдало купити наручні годинники, важливо враховувати не тільки бренд виробника, а й основні технічні параметри.

Механізм і способи відображення часу

В сучасних моделях наручних годинників застосовують 2 типу годинникового механізму: механічний і кварцовий. Механічні моделі мають непередаваним духом і шармом справжніх наручних годинників. Істотні недоліки механічних годинників - похибка ходу і дорогий ремонт. Кварцовий механізм менш вимогливий до умов експлуатації та гарантує більш високу точність ходу. Кварцові годинники не потрібно заводити, вони мають різні додаткові функції. У актуальних моделях наручних годинників для відображення часу застосовуються стрілочний, електронний і комбінований способи. Стрілочний передбачає використання вартовий і хвилинної або годинної, хвилинної і секундної стрілок. Він застосовується в усіх механічних моделях і як один з варіантів в кварцових. Електронне цифрове і комбіноване відображення, що включає стрілочний і цифровий способи, характерно тільки для кварцових моделей.

Джерела живлення

Механічні годинники активу¹ пружинний механізм, що вимагає заводу після ослаблення пружини. Деякі механічні моделі оснащені автоподзаводом, який відбувається під час руху людини. Джерелом живлення в кварцових годинниках служить батарейка, заряду якої достатньо на пару років.

Наручний годинник від нашого інтернет-магазину

Головними параметрами при виборі чоловічих годинників є тип механізму, матеріал корпусу і браслета, наявність додаткових функцій. Чоловіки цінують надійність і функціональність виробу, тому найчастіше віддають перевагу тим брендам, до яких відчувають довіру. Наручний годинник на жіночому зап'ясті & mdash; це перш за все елегантне прикраса, що підкреслює смак господині. При виборі годинника жінки звертають увагу на стиль, форму корпусу і популярність бренду виробника. Купити наручний годинник в Києві від кращих світових виробників пропонує наш інтернет-магазин. Ціни на годинники наручні в Україні у нас & mdash; одні з найдемократичніших. Уважно вивчивши наш каталог, ви зможете вибрати саме ту модель, яка підкреслить вашу індивідуальність і стиль.

Сортування:
Відображення:
Вгору